post

Győzelmével élre állt a futsal csapat!

Magabiztos 9-5 arányú győzelmet aratott a Petőfi DSZSEIMG_8667 futsal csapata hétfőn késő este Nyírbátorban. Győzelmével átvette a vezetést az eddig listavezető, de a Nagycserkesz ellen 8-7-es vereséget szenvedő Monbebétől a csapat!

Gratulálunk a győzelemhez!

Vadon Sport megyei futsal bajnokság:

Nyírbátor-Csenger 5-9
Nagycserkesz -Monbebé 8-7
Újfehértó- Grund Focisuli 15-2

1.Csenger
2. Monbebé
3. Újfehértó
4. Nagycserkesz
5. Gyulaháza
6. Mátészalka
7. Nyírbátor
8. Grund FS

A mérkőzésen készült fényképeket IDE kattintva képgalériánkból megtekintheti!

A FEMO Kupa végeredményei

Véget ért a két napos küzelem a FEMO Kupa U21-es tornán. Izgalmas mérkőzések követték egymást a szinte egész hétvégénket kitöltő eseményen.

Köszönjük mindenkinek a részvételt, a szurkolást és a színvonalas meccseket! Gratulálunk minden helyezett csapatnak és köszönjük mindenkinek a részvételt!

A tornán készült fényképeket IDE kattintva képgalériánkból visszanézheti!

Az alábbi végeredmények születtek az U21-es tornán:

eredmeny

post

Az első nap eredményei a FEMO Gumiszerviz és Autómosó Kupa U21-es tornán

2014. JANUÁR 25.
CSENGER FC TISZTABEREK SE 1-1
TISZTABEREK SE TÚRRICSE SE 0-3
SZATMÁRI TIBER SZAMOSKÉR 6-1
RANDOM TEAM TARPA FC 2-4
CSENGER FC TÚRRICSE SE 2-2
TISZTABEREK SE TÚRRICSE SE 1-1
SZATMÁRI TIBER RANDOM TEAM 5-2
SZAMOSKÉR TARPA FC 0-3
CSENGER FC TÚRRICSE SE 2-1
TISZTABEREK SE CSENGER FC 2-11
SZATMÁRI TIBER TARPA FC 1-1
SZAMOSKÉR RANDOM TEAM 2-4

Továbbjutottak:
Az “A” csoportból a Csenger FC, a Túrricse SE.

A “B” csoportból a Szatmár-Tiber és a Tarpa FC csapata.

A torna 1.napján készült képeket IDE kattintva érheti el képgalériánkból!

post

Mozgalmas hétvége elé nézünk!

2014. január 24. (péntek)

PROFI Kispályás bajnokság  (VII.FORDULÓ)                   

17:00     Lila Akác Presszó – Szamostatárfalva
18:00     Szamos-Ker KFT. – Tyukod FC
19:00     Csenger Futsal – Maláj BT.
20:00     Vaddisznók – Csenger-Bos KFT.

2014. január 25. (szombat)

08:30 -tól   FEMO GUMISZERVÍZ ÉS AUTOMOSÓ KUPA
U21-ES UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA (1.nap)

08:30     A1-A2                   CSENGER FC – TISZTABEREK SE
08:55     A3-A4                   CSENGERÚJFALU – TÚRRICSE SE
09:20     B1-B2                   SZATMÁR TIBER – SZAMOSKÉR
09:45     B3-B4                   RANDOM TEAM – TARPA FC
10:10     A1-A3                   CSENGER FC – CSENGERÚJFALU
10:35     A2-A4                   TISZTABEREK SE – TÚRRICSE SE
11:00     B1-B3                   SZATMÁR TIBER – RANDOM TEAM
11:25     B2-B4                   SZAMOSKÉR – TARPA FC
11:50     A1-A4                   CSENGER FC – TÚRRICSE SE
12:15     A2-A3                   TISZTABEREK SE – CSENGERÚJFALU
12:40     B1-B4                   SZATMÁR TIBER – TARPA FC
13:05     B2-B3                   SZAMOSKÉR – RANDOM TEAM

AMATŐR Kispályás bajnokság (XII. FORDULÓ )                

14:00       Szekeresi Barátok – Grund FC
15:00       Csegöld Lungo Drom  – Szatmári Fradisták
16:00       Deszab-Trade KFT. – Papok FC
17:00       BEFU FC Szamosbecs – Csengerújfalu
18.00       Szamosbecs – Gólvágók
19.00       Sevilla Sekanál FC – Daredevil FC
20.00       Tauring KFT.  –  Valmet BT.
                Csenger IFI  –  Géberjén   elhalasztva

 

2014. január 26. (vasárnap)

09:00 -tól   FEMO GUMISZERVÍZ ÉS AUTOMOSÓ KUPA 
U21-ES UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA (2.nap)

09:00     C1-C2                   SZATMÁR UNIO – MMTK 1
09:25     C3-C4                   DRINK TEAM – BAKTALÓRÁNTHÁZA
09:50     D1-D2                   ALL STARS – MMTK 2
10:15     D3-D4                   RAKAMAZ – SÜL A HÚS FC
10:40     C1-C3                   SZATMÁR UNIO – DRINK TEAM
11:05     C2-C4                   MMTK 1 – BAKTALÓRÁNTHÁZA
11:30     D1-D3                   ALL STARS – RAKAMAZ
11:55     D2-D4                   MMTK 2 – SÜL A HÚS FC
12:20     C1-C4                   SZATMÁR UNIO – BAKTALÓRÁNTHÁZA
12:45     C2-C3                   MMTK 1  – DRINK TEAM
13:10     D1-D4                   ALL STARS – SÜL A HÚS FC
13:35     D2-D3                   MMTK 2 – RAKAMAZ

NEGYEDDÖNTŐK:

14:00     1.            „A” CSOPORT 1. HELYEZETT     –              „C” CSOPORT 2. HELYEZETT
14:25     2.            „B” CSOPORT 1. HELYEZETT     –              „D” CSOPORT 2. HELYEZETT
14:50     3.            „C” CSOPORT 1. HELYEZETT     –              „A” CSOPORT 2. HELYEZETT
15:15     4.            „D” CSOPORT 1. HELYEZETT     –              „B” CSOPORT 2. HELYEZETT

ELŐDÖNTŐK:

15:40     5             1. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE            –              2. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE
16:05     6.            3. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE            –              4. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE

HELYOSZTÓK:

16:30     7             5. MÉRKŐZÉS VESZTESE             –              6. MÉRKŐZÉS VESZTESE
17:00     8.            5. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE           –              6. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE

17:30        EREDMÉNYHIRDETÉS

post

Eredmények a VALMET Kupán

2014. január 19-én a csengeri Városi Sportcsarnokban lezajlott a VALMET Kupa  – Utánpótlás Teremlabdarúgó tornája. Köszönet illet mindenkit, aki résztvevője volt az eseménynek, továbbá akik szervezőként segédkeztek a torna zavartalan lebonyolításáért. Köszönjük a sportszerű szurkolást és a részvételt a nézőközönségnek.

A mérkőzés képeit IDE kattintva érheti el képgalériánkból!

Az alábbi végeremények születtek:

Valmet kupa