Győzelem Törökszentmiklóson a futsal NB-II-ben!

Nem a legjobb előjelekkel, de a győzelem reményében utazott a Petőfi DSZSE futsal csapata Törökszentmiklósra a BÁBOLNA-NATURALMEAT otthonába az NB-II-es futsal bajnokság keleti csoportjának 23. fordulójában.

Az előző mérkőzés “furcsa lapjárásának” és sérüléseknek, betegségeknek következtében  egy komplett kezdő sorát(Bodó, Mándi, Pankotai, Gaál K.) kellett nélkülözni Szilágyi Sándornak az alföldi városban.

Szerencsére a csapat ismét bizonyította, hogy bárhol-bárki ellen képes jó teljesítményre és nem lehet leírni, hiszen végig kézben tartva az irányítást, magabiztosan győzte la a képzett, rutinos játékosokból álló hazai csapatot.

Geletey Zoli első NB-II-es góljával már a 2. perc elején megszereztük a vezetést, amit a hazaiak a 4. percben egalizáltak, majd felváltva estek a gólok a félidőig. A gólpárbajból a szünetre a Törökszentmiklósiak  jöttek ki jobban 4-3 vezettek a szünetben, de a pályán végig az történt amit a csengeriek akartak, Balogh Peti és a hosszú idő után újra pályára lépő Garda Endre lőtték góljainkat.

Szünet után a fegyelmezett sok futásos játékunkkal felőröltük ellenfelünk erejét és 27. percben Osváth Sanyi bombájával egyenlítettünk és innen már csak a győzelem aránya volt kérdéses, hiszen Katona Pali kétszer Balogh Árpi és Garda Endre is beköszöntek a teljesen elfáradó hazaiak kapujába így az utolsó percben lőtt szépítő találat ellenére magabiztos győzelmet arattunk.

Győzelmével csapatunk előrelépett az 5. helyre a tabellán, ezt a helyezést reméljük sikerül megtartani az utolsó 3 fordulóban!