Kettőből kettő!

Hétvégén hazai pályán játszott a Csenger.FC csapata a mérki alakulat ellen.

Az ifjúsági csapat 15:00-tól lépet pályára, a mérkőzésen végig az ifjúsági játékosaink irányítottak, ezt kiválóan mutatja a nagy arányú győzelem 8:1-re diadalmaskodtak!

ifi 8-1

A nagy csapat 17:00 tól kezdet és nagyon is jól bekezdett mivel már az első félidőben megszereztük a vezetést, nem is akármilyen góllal Geletey Zoltán egy óriási bombát vert be a kapu bal sarkába. Nem ültünk rá az eredményre és mentünk előre aminek jött is az eredménye Katona Pali gondoskodott hogy a szünetre 2:0 ra menjünk. A szünet után a mérkiek rendeződni látszottak összeszedet játékkal rukkoltak elő, de így is csak a szépítésre futotta. Végeredmény 2:1. Van ok az örömre Csengerben most, mert mind a 2 csapat kettőből kettőt nyert!