Nyírgyulaj ellen nem megy

Csenger-Nyírgyulaj 0-2

A megyei I. osztály 24. fordulójában Nyírgyulajt fogadtuk. Tudtuk, hogy egy jó csapat ellen kellene megpróbálni sikert elérni, és azt is tudtuk, hogy Fekete Gábor személyében egy minden hájjal megkent csatáruk van, ennek ellenére a 6. percben egy beadást követően sikerült magára hagyni, és fejjel nem is hibázott (0-1). Hamar egalizálhattuk volna az eredményt, de Adi Stef közeli lövése, majd pedig ismétlése sem talált utat a kapuba. Ezt követően inkább mezőnyjáték zajlott, a vendégek okos futballjának pedig nem találtuk az ellenszerét. A második félidőt úgy kezdtük ahogy kell, de Katona Pali lövését a kapus védte, majd pedig Margitics Laci szerezhetett volna gólt, de lökete a felső lécen csattant. A gyulajiak pedig lemásolták az első félidőt, mert ismét a 6. percben és ismét Fekete révén voltak eredményesek (0-2). Becsülettel küzdöttünk, még helyzeteink is akadtak, de ezen a napon a Nyírgyulajiak taktikus játékára nem találtuk meg az ellenszert.
Ifistáink viszont hátrányból fordítva 4-1 arányban diadalmaskodtak, és a dobogóért vívott versenyben leszakították ellenfelüket.