Szomorú szombat

Mindhárom labdarúgó csapatunk vereséget szenvedett a hétvégén.

A sort azt U16-os korosztály kezdte délelőtt hazai pályán kaptak ki Juhász Ferenc fiai a Nagykállótól 4-3 kaptak ki hazai pályán. A gólokat Horváth Viktor (2) és Kiss Gabi szerezték.

Ifjúsági csapatunk Kemecsén 5-1-re szenvedett vereséget 2. helyen álló hazaiaktól. Gólunkat Török Attila lőtte.

A felnőttek 3-0-ás félidő után 4-2-re szenvedtek vereséget a nagyon jó erőkből álló Kemecsétől. Gólszerzők: Juhász Norbert és Bozsó Szabolcs.

Barcsay István edző így értékelte a mérkőzést: Az első félidőben túlságosan tiszteltük az ellenfelet, emiatt nagy hátrányba kerültünk. A szünetben rendeztük sorainkat, és a folytatásban sokkalta jobb játékot mutatott a csapat. Sok sikert kívánok a Kemecsének a kupamérkőzésre!

Vetélytársaink eredményei:

Nyírgyulaj-Nagyecsed 1-1

Szatmár Unió-Balkány 0-1

Tiszalök-Volán Sényő 2-1

Tuzsér-Mándok 0-0

Nagykálló-Nyírmada 4-1

Csapatunk 8 ponttal 13. helyen áll a tabellán, megelőzve a Nagyecsedet, a Dombrádot és a Tiszalököt.