Almafesztivál Kenderes Napok helyett!

Ma délután a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjának 12. fordulójában a Csenger FC felnőtt és ifjúsági csapata a Kenderes Napokról híres Beregdaróc csapatát fogadta a Városi Sportcentrumban. A felnőttek számára rangadóvá lépett elő a mai mérkőzés, mivel aktuális ellenfelünket a bajnokság eleje óta üldözzük a tabellán, de megelőzni eddig nem sikerült őket. Eddig… Történt ugyanis, hogy a rossz idő ellenére kilátogató mintegy 250 néző hazai fölényt láthatott az első félidőben, mely fölény a 12. percben Katona Pali révén góllá is érett. A 29. percben Juhász Norbi duplázta meg az előnyt, örömünket csupán Lengyel Marci sajnálatos sérülése és cseréje árnyékolta be. A második félidő elején szokásos formánkat mutattuk, az ellenfelünket magunkra húzva az 55. percben egy szerencsétlen góllal szépítettek a vendégek. Szerencsére nem ismétlődött a tisztabereki és a mérki forgatókönyv, ugyanis a 65. percben Katona Pali ismét kétgólosra növelte az előnyt. Mivel újabb öt perc elteltével a gólelőny mellett már emberelőnyben is voltunk , végleg megnyugodhattunk, a mérkőzés végén pedig Pálfi látványos fejese volt a slusszpoén. Összességében a jobb hazai csapat megérdemelten nyert 4-1 arányban. Ifistáink sajnos a 2-1-es hazai vereségükkel lecsúsztak az első helyről. Folytatás jövő héten Nyírmeggyesen.