Csenger Ultra Light FC

Ma a megye II. Kelet-Magyarország csoportjának 23. fordulójában Milotára látogattunk. Gyönyörű időben sok csengeri szurkoló gondolta azt, hogy nincs ideálisabb vasárnapi program egy erdőháti kirándulásnál. Akik viszont a jó időt egy jó mérkőzéssel kívánták volna fűszerezni, csalódniuk kellett, mivel csapatunk nem tudott kizökkenni az elmúlt két fordulóban mutatott erőtlen játékából. Noha az első percektől nálunk volt a kezdeményezés, de pontatlan játékunk miatt nem tudtuk nyomás alá helyezni a hazai kaput, amikor pedig helyzetig jutottunk a milotai kapus volt jó helyen. Aztán a 22. percben Bodó Ricsi kapufáról levágódó szabadrúgását Osváth Sanyi juttatta a gólvonalon túlra, bár ezt a gólt az asszisztensen kívül senki nem látta, mivel a labda nem jutott el a hálóig, csak a levegőben haladt át a gólvonalon, onnan pedig a kapus ütötte vissza a mezőnybe, de a lényeg, hogy a legilletékesebb megadta a találatot (0-1). Szerencsére hat perccel később sikerült megduplázni az előnyt, Osváth Sanyi fejese révén, így megnyugtató előnnyel vonulhattak pihenőre a csapatok (0-2). A játék képe a második félidőben sem változott, a hazaiak előrevágott labdákkal próbálkoztak, és két esetben ezt majdnem sikerrel tették. A slusszpoén a hosszú idő után visszatérő Pálfi találata volt, a 85. percben, így ha nem is meggyőző játékkal, de elértük a célunkat, és a vesztett pontok tekintetében 10 pontosra hízlaltuk az előnyünket (0-3).

Gratulálunk két ifistánk Szabó Norbert és Bakk Ádám bemutatkozásához!
Ifistáink talán még nyögvenyelősebben, de nyertek 4-3-ra, így a két első hely továbbra sem forog veszélyben. Jövő hét szombaton Tisztaberket fogadjuk.