Kiütéses sikerek a nyitányon!

Csenger FC-Tarpa SC 5-0

A megyei I. osztály nyitó fordulójában ma Tarpa csapatát fogadtuk. Még igazán bele sem melegedtek az együttesek, amikor is már 2-0 volt ide! Történt, hogy először az 5. percben Balogh Árpi, a 11-edikben Lakatos Tibi vette be a vendégek kapuját. Ezt követően is sorra alakítottuk, és hagytuk ki a helyzeteket, de a tarpaiak kapusa mindent védett. Fordulás után aztán újabb gyors gól következett Csorvási Ádám révén az 53. percben, hét perccel később az addig balszerencsés Barcsay Márk is betalált, ezzel tétmérkőzésen megszerezve első gólját csengeri színekben, majd pedig a 70. perben azt meg is duplázta. Maradtak még lehetőségek a gólszerzésre, de sem Ohár Román, sem pedig Nagy Miki nem tudott túljárni a tarpai kapus eszén, aki a legkevésbé sem tehetett az öt kapott gólról. Ifistáink 8-2 arányban győzték le Fehérgyarmat csapatát, itt a mérkőzés hőse Szedlacsek Ákos volt, aki öt gólt szerzett. Folytatás jövő vasárnap Ibrányban.