2014. január 24. (péntek)
PROFI Kispályás bajnokság (VII.FORDULÓ)
17:00 Lila Akác Presszó – Szamostatárfalva
18:00 Szamos-Ker KFT. – Tyukod FC
19:00 Csenger Futsal – Maláj BT.
20:00 Vaddisznók – Csenger-Bos KFT.
2014. január 25. (szombat)
08:30 -tól FEMO GUMISZERVÍZ ÉS AUTOMOSÓ KUPA
U21-ES UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA (1.nap)
08:30 A1-A2 CSENGER FC – TISZTABEREK SE
08:55 A3-A4 CSENGERÚJFALU – TÚRRICSE SE
09:20 B1-B2 SZATMÁR TIBER – SZAMOSKÉR
09:45 B3-B4 RANDOM TEAM – TARPA FC
10:10 A1-A3 CSENGER FC – CSENGERÚJFALU
10:35 A2-A4 TISZTABEREK SE – TÚRRICSE SE
11:00 B1-B3 SZATMÁR TIBER – RANDOM TEAM
11:25 B2-B4 SZAMOSKÉR – TARPA FC
11:50 A1-A4 CSENGER FC – TÚRRICSE SE
12:15 A2-A3 TISZTABEREK SE – CSENGERÚJFALU
12:40 B1-B4 SZATMÁR TIBER – TARPA FC
13:05 B2-B3 SZAMOSKÉR – RANDOM TEAM
AMATŐR Kispályás bajnokság (XII. FORDULÓ )
14:00 Szekeresi Barátok – Grund FC
15:00 Csegöld Lungo Drom – Szatmári Fradisták
16:00 Deszab-Trade KFT. – Papok FC
17:00 BEFU FC Szamosbecs – Csengerújfalu
18.00 Szamosbecs – Gólvágók
19.00 Sevilla Sekanál FC – Daredevil FC
20.00 Tauring KFT. – Valmet BT.
Csenger IFI – Géberjén elhalasztva
2014. január 26. (vasárnap)
09:00 -tól FEMO GUMISZERVÍZ ÉS AUTOMOSÓ KUPA
U21-ES UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA (2.nap)
09:00 C1-C2 SZATMÁR UNIO – MMTK 1
09:25 C3-C4 DRINK TEAM – BAKTALÓRÁNTHÁZA
09:50 D1-D2 ALL STARS – MMTK 2
10:15 D3-D4 RAKAMAZ – SÜL A HÚS FC
10:40 C1-C3 SZATMÁR UNIO – DRINK TEAM
11:05 C2-C4 MMTK 1 – BAKTALÓRÁNTHÁZA
11:30 D1-D3 ALL STARS – RAKAMAZ
11:55 D2-D4 MMTK 2 – SÜL A HÚS FC
12:20 C1-C4 SZATMÁR UNIO – BAKTALÓRÁNTHÁZA
12:45 C2-C3 MMTK 1 – DRINK TEAM
13:10 D1-D4 ALL STARS – SÜL A HÚS FC
13:35 D2-D3 MMTK 2 – RAKAMAZ
NEGYEDDÖNTŐK:
14:00 1. „A” CSOPORT 1. HELYEZETT – „C” CSOPORT 2. HELYEZETT
14:25 2. „B” CSOPORT 1. HELYEZETT – „D” CSOPORT 2. HELYEZETT
14:50 3. „C” CSOPORT 1. HELYEZETT – „A” CSOPORT 2. HELYEZETT
15:15 4. „D” CSOPORT 1. HELYEZETT – „B” CSOPORT 2. HELYEZETT
ELŐDÖNTŐK:
15:40 5 1. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE – 2. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE
16:05 6. 3. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE – 4. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE
HELYOSZTÓK:
16:30 7 5. MÉRKŐZÉS VESZTESE – 6. MÉRKŐZÉS VESZTESE
17:00 8. 5. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE – 6. MÉRKŐZÉS GYŐZTESE
17:30 EREDMÉNYHIRDETÉS