Pofonok völgye

Csenger-Gyulaháza 1-3

Ma délután a megyei I. osztály 12. fordulójában a sereghajtó Gyulaháza csapatát fogadtuk. Ha létezik kötelező győzelem, akkor ez az lett volna, hiszen a vendégek eleve nem valami vérmes reményekkel vágtak neki a bajnokságnak, még az is kérdéses volt, hogy egyáltalán elindulnak-e a magasabb osztályban. Ezt az eddigi 11 forduló igazolta is, hiszen csak három pont szerénykedett a nevük mellett.
Sajnos csak volna…
Már a mérkőzés elejétől az lehetett az ember benyomása, hogy valahogy nem tudunk felpörögni a mérkőzésre, a vendégek sokkal kezdeményezőbbek voltak, és a 21. percben a vezetést is megszerezték (0-1). Hamar jöhetett volna a válasz, hiszen Adi Stef buktatásáért Pálfi Pista végezhetett el büntetőt, amit sajnos fölé lőtt. Csak halkan jegyezzük meg, hogy a szezonban a javunkra megítélt hét 11-esből négy maradt ki, amelynek elhullajtott pontok tömkelege lett a következmény. A 36. percben aztán Veréczi Erik egy szerencsés találattal egyenlített (1-1). A gól egy kicsit felpörgette a csapatot, de a a szünetig már újabb találat nem esett. Azt gondoltuk, hogy a második félidőben ha kínnal-keservvel, de csak behúzzuk a meccset, és a második félidő elején nagyobb nyomás alá is helyeztük a vendég kaput, de ez komoly helyzeteket nem eredményezett. A 61. percben aztán újabb találatot értek el a vendégek (1-2). Részünkről akár véget is érhetett volna a találkozó, mert ettől kezdve annyira kilátástalanná vált a játékunk, hogy tudtuk, itt ma nem lesz egyenlítés. A 77. percben aztán végképp nem maradt nyitott kérdés, mert mert egy vendégszögletet követően fejeltek a kapunkba (1-3). Ezzel a vereséggel sikerült a Mátészalka ellen felépítetteket is lerombolni, és egy nyugalmasabb szezonhajrá helyett ismét a kiesés elleni harc kerül előtérbe. Sajnos ifistáink is vereséget szenvedtek (0-1), így megállapíthatjuk, hogy az új pálya egyelőre nem hoz szerencsét a számunkra, bár mi ezt nem feltétlenül a pályára fognánk… Jövő vasárnap Balkányban lesz fellépésünk.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”95″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Diavetítés]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]