Végetért az első játéknap az Alkotmány kupán!

Tegnap kezdettét vette  a 2. Csengeri Alkotmány Kupa. Az első mérkőzést MVFC BERETTYÓÚJFALU játszotta a Sz-Sz-B. M. Futsal Válogatott ellen. Szoros mérkőzés volt ahol a csapatok jó sokáig csak ismerkedtek egymással, az első gól a 9 percben jött vendégrészről majd egy percre rá jött az egyenlítés a Berettyóiaktól. Ezután már az első félidőben nem láthattunk gólt. Ebből kifolyólag félidőben 1:1-nél cseréltek térfélt a csapatok.

A második játékrész már több izgalmat tartogatott, odatették magukat a fiúk és egy szoros izgalmas meccset hoztak össze. A Berettyó megszerezte a vezetést, majd 10 percre rá már kapott 3-mat, innen már csak szépíteni tudtak az eredményen.  A második játékrész kárpótolta a nézőket az elsőért ugyan is itt 5 gólnak örülhettek. A végső öröm mégis a Sz-Sz-B. M. Futsal Válogatott  csapaté volt hiszem győzelemmel kezdtek a kupán.

Végeredmény MVFC BERETTYÓÚJFALU 3-4 Sz-Sz-B. M. Futsal Válogatott

1234

Az este csúcstalálkozója következe ezután ahol láthattuk a hazai CSENGER PETŐFI DSZ.SE csapatát pályára lépni a rivális NYÍRGYULAJ KSE ellen. A mérkőzés az elejétől fogva a végéig kőkemény volt, nagyot játszottak a csapatok. Fiaink az első félidőben már a 3 percben megszerezték a vezetést Pankotai István gólja által erre jött a válasz vendég oldalról ott Fekete Gábor volt eredményes. Csenger felszívta magát a kiegyenlítés után és nem adta át a kezdeményezést gyorsan berámoltak még 2 gólt és ezzel vezetek 3:1. A félidő előtt sajnos csapatunk megfogyatkozott Bodó Richardot állították ki. De nem kaptunk gólt a kiállítás alatt köszönhetően a hősies védekezésnek. Így félidőben az állás 3:1 hazai oldalra.

Mondhatni úgy kezdtük a második félidőt ahogy az elsőt, sajnos még emberhátrányban, de itt is álltuk a sarat míg ki nem egészült a csapatunk. Keményen hajtottak a fiúk a második félidőben sok kihagyott helyzet, kapus bravúr, volt mind a két oldalon. Pankotai István gondoskodott arról, hogy növelje a hazai előnyt mikor berúgta a Csenger 4. gólját ekkor volt az állás 4:1. A gól után hősiesen védekeztünk, de a fiúk fáradni látszottak, ennek ellenére nem volt benne hogy Nyírgyulaj vissza tud majd jönni, de sajnos visszajött mindössze 2 perc alatt kaptunk 4 gólt amelyből 3 Fekete Gábor vállalt az első gól szerzője. Innen már nem tudtunk felállni megtört a csapat és sajnos veszítettük a rangadót. De lesz még esély a javításra!

Végeredmény CSENGER PETŐFI DSZ.SE 4-5  NYÍRGYULAJ KSE