3. Győzelmét is megszerezte a Csenger U-16!

3/3=9 vallják az U 16-os játékosaink mivel, a mai napon hazai pályán idén már harmadik győzelmüket zsebelték be. Tegyük gyorsan hozzá nem is akárhogyan, hiszen ismét nagy arányban nyertek szintúgy mint az eddig mérkőzéseiken.

16:00 tól kezdtek a fiatalok nagy akarattal aminek meg is lett az eredménye már az első félidőben tudatták a szakolyi csapattal ,hogy bizony itt nem sok esélyük lesz. Ezt tükrözi a félidei állás hiszen már itt 4:1-re vezetünk

Jött a második játékrész és jöttek vele a gólok is sorrendbe egészen hihetetlenek tűnik de 8 rámoltunk még be gyorsan úgy hogy a védelmünk, meg se ingott egy gólt se kaptunk!

Végeredmény: CSENGER FC 12-1 II. RÁKÓCZI FERENC SE SZAKOLY

324234324

12002281_1686953324868679_3287903530532836986_n

12002127_1686953411535337_3134348808825422199_n

Gratulálunk a fiúknak akik 100% vezetik a tabellát 32 rúgott és mindössze 6 kapott góllal.

Remélhetőleg továbbra is megtartják győztes formájukat és nyerik a soron következő mérkőzést is!