Sikerült a visszavágás a kupafiaskóért

Hétfő este ismét elkezdődött az, amire már nagyon sokan vártak. Csenger Futsal csapata, végre hazai pályán is megmutathatta magát, második NB II-es szezonjában. Ünnepélyes ceremóniával kezdődött a mérkőzés. Forján Zsolt polgármester átadta a vezetőknek, az önkormányzati támogatással, és TAO felhasználással vásrolt autóbusz kulcsát, amit ezúton is köszönünk!

A gödöllői kiütéses győzelem után, (22-1 az FISE ellen), jóval nehezebb ellenfél érkezett a csengeri katlanba. Az a Kastélydomb, amely 11-9-re kiejtette a kupából csapatunkat. Volt, tehát miért visszavágni. Ennek ellenére tapogatózva indult a mérkőzés, aztán eljött a 7. perc….. Osváth Sándor góljával, megadta az alaphangot a most is szenzációs Fanaticnak. 11. percben azonban váratlanul jött az egyenlítés. Ez olyannyira feltüzelte a fiúkat, hogy szinte azonnal a középkezdés után ismét átvettük a vezetés, majd a félidő végére már 5-1 állt az eredményjelzőn! Szünet után gyorsan szépített a vendég csapat, de mire kicsit is aggódni kellett volna, Bodó Ricsi és Katona Pali gólja egyértelművé tette…. Ennek a mérkőzésnek már nem lehet más kimenetele, mint hazai győzelem. A folytatásban már csak a különbség volt kérdéses. Végül magabiztosan, 10-4-el sikerült visszavágni ellenfelünknek, kiszolgálva lelkes közönségünket.

Köszönjük szépen a szurkolók biztatását. Külön köszönet a Csenger Futsal Fanaticnak, akik mint mindig, ezen az estén is kitettek magukért!

Csenger-Kastélydombi SE 10–4 (5–1)

Csenger, 300 néző, v.: Takács I., Szűcs L.

Csenger: Szabó J. – Pankotai I., Bodó R., Balogh P., Balogh Á. Csere: Geletey Z., Szilágyi L., Rigó A., Osváth S., Gaál K., Kovács Sz., Mándi L., Katona P., Csernyi R. Edző: Szilágyi Sándor.
Gól: Osváth S. 2, Mándi L. 2, Bodó R. 2, Balogh Á., Pankotai I., Katona P., Rigó A.

12036406_981556281865728_3362446292933672581_n

2 forduló után továbbra is első helyen áll csapatunk, pazar 32-5-ös gólkülönbséggel. Jövőhéten nem kell sokat utazni, ugyanis a nyíregyházi Ezüstcsikók csapatához látogatunk. Reméljük győzelemmel jövünk haza, és továbbra is megtartjuk vezető helyünket a tabellán.