Fájó vereség Gyöngyösön!

Kettős mérkőzésen vettek részt a Csenger Futsal csapatai hétfőn este a Heves megyei városban.

Az U18-asok meccsén semmi különös nem történt beigazolódott a papírforma, hiszen az eddig 100%-os hazaiak magabiztos játékkal győzték le az NB I légkörét most próbálgató fiataljaink ellen.

A felnőtt meccsre elég nehéz jelzőket találni……….
Flúgos futam!
Talán ez a legtalálóbb ami jellemzi a gyöngyösi Sportcsarnokban kb 200 néző előtt lejátszott mérkőzést.
Gyengén kezdtek a fiúk, amit Berkes Laciék a 4 meccses eltiltásból visszatérő Csoszánszki Dávid 2 parádés góljával azonnal kihasználtak és a 3. percben már 2-0 állt az eredményjelzőn. Óriási erőket mozgósítottak a fiúk az egyenlítésért, ami az 5. percre már meg is történt, ekkor azt hittük kézbe vettük az irányítást és nem lehet probléma…… sajnos helyzetek tömkelege maradt ki, így szünetig az eredmény már nem változott.
A második félidőben csúnyán az öltözőben ragadtak a srácok és és mire észrevettük magunkat, a 30. percben már 7-2-es hazai vezetésnek tapsolhattak a gyöngyösi szurkolók.
Ekkor kezdődött a flúgos futam! Levittük a kapusunkat és Pankotai állt a kapuba. 5:4-es játékra váltottunk és sorra szereztük góljainkat, nyolc perc alatt hatot szereztünk és a 38. percben már 7-8 állt az eredményjelzőn. Ekkor a hazaiak váltottak 5:4-re és egy kis büntetőt követően a 40. percben egyenlítettek is.
Talán megelégedhettünk volna a döntetlennel, de mi mint mindig nyerni akartunk! Ez lett a vesztünk…….. Kimentünk 5:4-re egy eladott labdából pedig a hazaik gólvágója Sári a kapunkba emelt, így a Csenger Futsal elszenvedte második vereségét a bajnokságban és lecsúszott az első helyről az őszi szezon végére.

Tragédia persze nincs, hiszen a Csenger Futsal a 2. helyről kezdi a második kört az NB II Keleti csoportjában, amivel az erőviszonyok ismeretében a szeptemberi rajtnál nagyon kiegyeztünk volna!

Jövő héten ismét egy igazi rangadó vár a csapatra, hiszen jövő hétfőn a Dunakeszitől hazai pályán (ugyanúgy mint mi) 3-2-es vereséget szenvedő Kazincbarcikai Ördögök ellen lépünk pályára a borsodi iparváros csodálatos Don Bosco nevű csarnokában.