Magabiztos győzelem a gyömrői hétfő éjszakában!

Hétfőn este korainak finoman fogalmazva sem nevezhető időpontban 21.00-kor lépett pályára csapatunk Gyömrő Város Sportcsarnokában. A nagyszerű hazai mérleggel rendelkező Pest megyeiek és a mi fiaink is kellő tiszteletet tanúsítva az ellenfél iránt igen csak tapogatódzó játékkal kezdték a mérkőzést a mintegy 80-90 főből álló közönség előtt.
Majd 5 percnek kellett eltelni az első kapura lövésig, amivel Pankotai megadta az alaphangot és ezt követően beindult a játék! Felváltva forogtak veszélyben a kapuk egészen a 11. percig amikor a “semmiből előkerülő” Mándi Laci a kapuba lőtt, de sajnos nem tartott sokáig az örömünk mert a 15. percben a hazaiak egy figyelmetlenséget azonnal megbüntettek és már 1-1-et mutatott az eredményjelző. Szerencsére a hazaiak talált gólja nem okozott nagy riadalmat és Pálfi Pista ismét megrúgta szokásos “pálfis” gólját amivel egy perc múltán újra vezettük. Szünet előtt Szilágyi Laci világrekordot beállítva pontosan 3 másodperccel becserélése után gólt szerzett, így megnyugtatónak mondható előnnyel térhettünk pihenőre!

A második játékrész elég alacsony színvonalú, de izgalmas játékot hozott, a kihagyott helyzetek félidejének gólcsöndjét ismét Pálfi törte meg, így 3 gólos előnnyel fordultunk a hajrára, ahol a végjátékban a hazaik még találtak egy gólt, így 4-2-es csengeri győzelemmel zárult az éjszakai kalandunk Gyömrő városában. és őriztük meg vezető helyünket a Nemzeti Bajnokság II. osztályának Keleti csoportjában.

Örömteli, hogy a két gólt szerző Pálfi Pista előrelépett a góllövőlista második helyére!

A tények:
Gyömrő–Csenger Futsal 2–4 (1–3)
Gyömrő, 80 néző, v.: Kiss G., Rábel.

Csenger: Szabó J. – Pankotai I., Pálfi I., Balogh Á., Bodó R. Csere: Juhász S. (kapus), Katona P., Orosz F., Mándi L., Rigó A., Osváth S., Gaál K., Szilágyi L. Edző: Szilágyi Sándor

Gól: Pálfi I. 2, Mándi L., Szilágyi L.,